ZŠ Kunovice, U Pálenice - Úvod - ZŠ Kunovice U P@ álenice

Významné informace

Fakultní škola Pedagogické fakulty Univerzity Palackého Olomouc

Soutěž Zlatý Amos

Rodiče vítáni

Aktuální fotoalba

Úvod

PF 2007

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Malým i velkým veselé Vánoce a šťastný nový rok!..

Šťastné a veselé!

Poslední předvánoční týden jsme si v naší škole opravdu užívali.Sváteční atmosféru umocnilo představení v místním kině, za zimou jsme zavítali s bruslemi na zimní stadion do Uherského..

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE

Dne 14.12.2006 psali žáci z 8. a 9. tříd školní kolo OČJ.Akce se zúčastnilo celkem 19 dobrovolníků ze zmiňovaných ročníků:8.A – 3 žáci8.B – 6 žáků9.A – 7 žáků9.B..

9.A v redakci SN

V polovině prosince navštívila naše třída redakci Slováckého deníku. Zde jsme získali řadu pro nás zajímavých informací.Víte, že den novináře začíná sice v 9.30 hodin, ale..

Vánoční laťka 2006

Vánoční atmosféra zavládla v pondělí dopoledne v tělocvičně naší školy.Zněly koledy,svítil vánoční stromeček a zároveň se také sportovalo.Od osmé hodiny ranní soutěžila děvčata..

Peer aktivistky navštívily třeťáky

Kdo jsou peer aktivisté? Peer aktivisté jsou vybraní žáci školy, kteří se pravidelně účastní sociálně psychologického výcviku, který organizuje Pedagogicko - psychologická poradna v Uherském..

Opravou škola ušetří energii

Rekonstrukce si vyžádala devět milionůKunovice - Výrazné odlehčení výdajů za spotřebu energie čeká kunovickou základní školu U Pálenice. Tamním radním se letos podařilo sehnat dotaci..

Školou chodil Mikuláš

Ačkoliv za okny panuje teplý podzim, školou již provoněla vánoční atmosféra. Žáci vyrábějí adventní věnečky, pečou perníčky a vánoční cukroví, vyrábějí drobné dárečky pod..

Druháci děkují

Děti z 2. třídy moc a moc děkují panu Bradáčovi za nový koberec do herny. Rozzářil celou místnost a krásně se na něm "hroší" i učí...

Advent zavítal i do školy

Milují ho děti i dospělí - čas předvánoční, tedy adventní. Advent začíná již čtyři víkendy před Vánocemi. Vnese do našich domovů a bytů atmosféru nadcházejících svátečních..

...Leť, ptáku, leť

V pondělí 27. 11. 2006 jsme ve 4. třídě "hostili" přímo živou a názornou pomůcku. V přírodovědě, kde zrovna probíráme holuba domácího, nám p. Vašíček ze Zlechova předvedl krásný..

Divadelní představení

V měsíci listopadu žáci 1.stupně shlédli divadelní představení " Zvířátka aloupežníci ", které jim přijely zahrát děti z dramatického kroužku přiZákladní škole v Kroměříži..

Meziročníkové vyučování aneb vše je jednou poprvé

Začalo to před třemi týdny: rozpaky (tu menšími, tu většími), nejistotou v pedagogickém sboru a – proč to neříct - i v ředitelně. Pokračovalo hloučky žáků strkajících se před..

Unser erstes Gedicht

Mein Opa und ichEr ist schon alt. ICH NOCH NICHT.Er ist schon Opa.ICH NOCH NICHT.Er arbeitet sehr gut.ICH NOCH NICHT.Er wohnt mit meiner Oma.ICH NICHT.Er ist ein Jäger.ICH NOCH NICHT.Er ist reich.ICH..

Program ekologické výchovy

Téměř dva měsíce zpracovávali žáci osmých tříd v zeměpisném semináři jedno z témat  celoškolního  ekologického projektu „My a naše okolí“. Žáci měli za úkol vytvořit vlastní..

Pohár zůstal doma

Již potřetí se Den studentstva slavil na ZŠ v Kunovicích U Pálenice sportem.Sešlo se tu 8 dívčích družstev z obou kunovických základek, aby se utkala o „Pohár 17.listopadu“ ve volejbalu.7..

Třídním schůzkám ve škole předcházela vernisáž

Netradičním způsobem zorganizovali letošní první rodičovské schůzky vyučující Základní školy Kunovice U Pálenice. Rodičovským schůzkám tentokrát předcházela vernisáž žákovských..

Pranostiky

Začátkem října se žáci 4. třídy zabývali kalendářem a hlavně pranostikami - známými i méněznámými.. Bavilo nás to natolik, že jsme se rozhodli vytvořit si celoroční kalendář. Velkým..

Kloboučkový bál

Pro zpestření činnosti ve školní družině jsme uspořádali pro děti  31.října Kloboučkový bál .Děti měly připraveny opravdu moc hezké kloboučky i masky. Celé odpoledne jsme soutěžili,zpívali..

Osmáci v muzeu J.A.Komenského

Ve středu 8.11.2006 se v rámci vyučování českého jazyka a literatury vypravili žáci 8.B do Muzea J.A. Komenského v Uh. Brodě. Zde jsme během prohlídky  a výkladu plnili různé předem..

« Novější články 1 2 3 4 Starší články »

Rychlý kontakt: