ZŠ Kunovice, U Pálenice - Úvod - ZŠ Kunovice U P@ álenice

Významné informace

Fakultní škola Pedagogické fakulty Univerzity Palackého Olomouc

Soutěž Zlatý Amos

Rodiče vítáni

Aktuální fotoalba

Úvod

Vánoční a novoroční přání

Předkládáme Vám výběr z přáníček, jež škole adresovali rodiče, děti i příchozí, kteří nás navštívili při Ježíškově dílničce dne 17.12.2009.  Za všechna přání z celého..

Bruslení v Uherském Hradišti

Už je to tradice - předvánoční procházka do Uherského Hradiště a dovádění na ledové ploše zimního stadionu. Akce se zúčastnili žáci 2. stupně a přidali se k nim i páťáci. Užili ..

Vánoční florbalový turnaj 09

Poslední sportovní akce roku 2009 patřila chlapcům II. stupně, kteří se utkali o Vánoční florbalový pohár. Akce se konala  v prostorách školní tělocvičny a do turnaje se přihlásilo..

Ježíškova dílnička - děkujeme za návštěvu

Příchozí si mohli vyrobit desítky vánočních dárků, ve třídách byly vánoční stromečky a chodbami zněly koledy. Vánoční dílnička jako ve spoustě jiných škol. Ale jen na první pohled..

Projektový den 7. ročníku

   V předvánoční hektické době si žáci 7. A a 7. B prožili další projektový den tentokrát s názvem „Žijeme v Asii". Během dopoledne děti dokázaly uplatnit vědomosti z dějepisu..

Školní družina před Vánocemi

Naše školní družina se v průběhu prosince zapojila do projektu „Dobrovolnického centra oblastní charity - Děti seniorům a zdravotně postiženým". Naším úkolem bylo vyrobit vánoční..

Pozvánka na Ježíškovu dílnu

Desítky více či méně tradičních vánočních dárků si můžete vyrobit přímo u nás ve škole, pokud přijmete pozvání na naši Ježíškovu dílnu. Začínáme ve čtvrtek 17.12. ve 14.00..

Deváťáci prezentovali absolventské práce

Trochu středoškolskou učebnu při maturitních zkouškách. A v několika málo případech téměř posluchárnu vysoké školy při obhajobě bakalářských prací připomínala dva dny naše učebna..

Školní kolo dějepisné olympiády

Doslova za ranního kuropění se v pátek 11. prosince uskutečnilo školní kolo dějepisné olympiády. Mladí a nadějní historikové (bylo jich 14) si přivstali, boje o postup do okresního kola..

Pohybové skladby podruhé

   Po loňské úspěšné premiéře pohybových skladeb se švihadly, přišlo i letos v hodině tělesné výchovy nové zadání - zakomponujte do svých vystoupení druhé náčiní - kruhy. Osm..

Vedeme celostátní soutěž

Michaela Kotasová, Magdaléna Veselá, Martin Hromada a Josef Paška. To jsou jména našich žáků, kteří mají velkou šanci zvítězit v celostátní fyzikální soutěži FyzIQ. Tito čtyři sedmáci..

Šesťáci v brněnském muzeu

Po zrealizování a představení projektu Mamut páté třídě a „veřejnosti" vyjeli šesté třídy obhlédnout, jak vypadá(l) mamut opravdový. Stalo se tak v brněnském muzeu Antropos, které..

Úspěch z výtvarné soutěže

O další úspěch školy v tomto školním roce se tentokrát postarali ti (téměř) nejmenší. Prváček Štěpán Skopal a třeťák Šimon Ilenčík uspěli ve výtvarné soutěži Tři oříšky..

Jazyková soutěž City and Guilds

Dne 1. a 2. prosince si žáci 8. a 9. tříd mohli otestovat své znalosti anglického jazyka na testech mezinárodní vzdělávací instituce City and Guilds. V našem okrese je garantem celého projektu..

Mikulášská nadílka

I když oficiální návštěva Mikuláše a jeho pomocníků připadá až na 5. prosince, v naší škole se nadělovalo už 4. Důvod byl prostý, v sobotu se totiž většinou nevyučuje. Letos měl..

Sedmáci v Muzeu Komenského

Ve čtvrtek 3. prosince 2009 jsme se probudili do mrazivého rána. Ani to naše sedmáky neodradilo a vydali se na plánovanou exkurzi do Uherského Brodu, aby se v Muzeu J. A. Komenského dozvěděli..

Prvenství ze soutěže zručnosti

Řemeslně nejšikovnější chlapci chodí do kunovické základní školy U Pálenice. Vyplývá to aspoň z výsledků regionální soutěže zručnosti, ve které nás reprezentovali Jan Martásek..

Školu hlídá mamut

Věrni Komenského zásady názorného učení, rozhodli se letos žáci šestých tříd vytvořit si vlastní pedagogickou pomůcku. A jelikož názorných pomůcek není nikdy dost, nápad byl okamžitě..

Osmáci dokončili podzimní projekt

Podzim se chýlí ke konci, a tak se i naši osmáci s podzimem rozloučili. Od září, kdy podzim nastoupil na pomyslný trůn, se tomuto ročnímu období věnovali žáci v různých předmětech..

Sportování ve školní družině

Celý poslední listopadový týden mohly děti podle chuti a potřeby sportovat v prostorách školní družiny. Nešlo o  sportování v  pravém slova smyslu. Jednalo se spíše o aktivity ve vytrvalosti..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Starší články »

Rychlý kontakt: