ZŠ Kunovice, U Pálenice - Překvapení! Nabízíme vám moře! - ZŠ Kunovice U P@ álenice

Významné informace

Fakultní škola Pedagogické fakulty Univerzity Palackého Olomouc

Soutěž Zlatý Amos

Rodiče vítáni

Aktuální fotoalba

Překvapení! Nabízíme vám moře!

Skutečně překvapení? Nebo už začínající tradice? Slíbili jsme překvapení spojené se zahájením školního roku, přesněji s pozvánkou na jeho zahájení. Držíme slovo a překvapení nabízíme v netradiční podobě. Prosím, stačí kliknout - https://www.youtube.com/watch?v=FiDQFHbThxE&feature=em-share_video_user

A to zdaleka není všechno. Další překvapení znovu chystáme přímo na první den nového školního roku a věříme, že vás to s námi bude bavit i během dalších deseti měsíců.

Další zprávy spojené se zahájením nového školního roku nabídneme ještě před jeho zahájením. Připravili jsme pro vás nabídku kroužků a zveřejníme tradiční školní informační brožuru.

Čtěte naše stránky, vyplatí se to. Najdete na nich skutečně MOŘE novinek. Jednou z nich je právě samotná podoba těchto stránek. Připravujeme pro Vás úplně nové webové stránky, které poprvé představíme v pondělí 7. 9. 2015. Zároveň prosíme o pochopení. Proměna webových stránek je poměrně náročný proces. Po přechodnou dobu proto nebudou některé rubriky aktuální tak, jak jste zvyklí. Všechny důležité informace související se začátkem nového školního roku ale najdete v aktualitách, o některých událostech navíc budeme rodiče informovat hromadnými e-maily. 


Rychlý kontakt: